ВИБІР АКТУАЛЬНОЇ ПРОФЕСІЇ

Вдалий вибір професії – це запорука впевненості майбутнього студента та одна з головних складових і умов людського щастя, усвідомлення своєї цінності в соціумі. Слід зазначити, що в рамках профорієнтаційної зустрічі, яка відбулася 16.05.2023 р. для старшокласників Надвірнянського ліцею N 3, Краснянського ліцею Надвірнянської міської ради, Дубовецького ліцею Дубовецької сільської ради та Тустанськанського ліцею Дубовецької сільської ради, викладачі кафедри Роман Сливка, Ірина Закутинська, Йосип Гілецький популяризували нову освітню програму «Географія та організація простору територіальних громад».
Дана ОП зорієнтована на здобуття необхідних компетентностей і результатів навчання, що належать до сфери географії, достатніх для професійної діяльності в державних, муніципальних, приватних і громадським інституціях регіонального і місцевого розвитку, що пов’язані із експертизою і плануванням просторового розвитку територіальних громад. Також була представлена ОП «Середня освіта (Географія)», яка зорієнтована на підготовку вчителів географії, що матимуть широкі можливості реалізації креативу в організації освітньо-пізнавальної діяльності підростаючого покоління.
Дякуємо адміністрації школи, вчителям, учням, які долучилися до нашої зустрічі та запрошуємо до нас на навчання.