З ВЕРЕСНЯ СТУДЕНТИ ВНИКАТИМУТЬ ЯК ЗАСТОСУВАТИ КОНЦЕПЦІЮ «М’ЯКОГО МІСТА» ДО РОЗВИТКУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА

У рамках нової освітньої програми «Географія та організація простору територіальних громад» студенти 1-го курсу в рамках освітньої дисципліни «Основи геопросторового планування» будуть вивчати передовий досвід у організації просторів міст. При цьому акцент буде зроблено на передові ідеї, апробовані на практиці в Барселоні, Берліні, Амстердамі та Відні. Зокрема, студенти нової освітньої програми будуть вивчати дев’ять критеріїв щільної міської забудови, яка придатна для життя. Ці критерії в рамках концепту «м’якого міста» запропоновані шотландським урбаністом Девідом Сімом. Серед них: 1) різноманітність форм будівель; 2) варіативність надвірних просторів; 3) гнучкість; 4) людський масштаб; 5) пішохідна доступність; 6) відчуття контролю і самобутності; 7) сприятливий мікроклімат; 8 ) зменшення викидів вуглецю; 9 ) біорізноманіття. Начання в рамках нової програми дозволит студентам стати фахівцями з міського та районного планування, а також дослідниками розміщення продуктивних сил та регіональної економіки. Все це зробить наші міста і села справді європейськими і за виглядом, і за якістю життя населення.
Вступ до нас: на перший курс, на основі атестата про повну загальну середню освіту (ПЗСО)
Спеціальність – 106 Географія
Термін навчання: 3 роки 10 місяців
Закордонні практики: Німеччина, Польща, Словаччина.
Освітня програма «Географія та організація простору територіальних громад»
Освітня програма «Географія»
Детальніше на сторінці за покликанням https://admission.pnu.edu.ua/bachelor/