ЗДОБУВАЧІ ОСВІТНЬОЇ ПРОГРАМИ “ГЕОГРАФІЯ ТА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОСТОРУ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД” БУДУТЬ ПРАЦЮВАТИ В НОВОУТВОРЕНИХ ГРОМАДАХ

Якщо ви хочете покращити якість життя на європейський лад у територіальних громадах, обирайте нову освітню програму! Навчаючись на нашій кафедрі ви станете фахівцем у міському та районному плануванні, розміщенні продуктивних сил та економіки. Це засвідчили зовнішні стейкхолдери, які вже працюють в об’єднаних територіальних громадах. Програма сфокусована на здобуття практичного досвіду організації простору міських і сільських населених пунктів Карпатського регіону у цікавих тренінгах і мандрах. Викладачі кафедри є співавторами наукових досліджень в галузі просторового розвитку міст і сіл України і допоможуть вам у цьому. До навчального процесу залучатимуться архітектори, урбаністи, політологи і економісти.