ЗУСТРІЧ З ПРОВІДНИМИ УРБАНІСТАМИ УКРАЇНИ І НОРВЕГІЇ

6.10.2023 р. на кафедрі географії та природознавства відбулося відкриття аудиторії «Просторого планування територіальних громад» за участю студентів ОП ГЕОГРАФІЯ ТА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОСТОРУ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД» та «СЕРЕДНЯ ОСВІТА ГЕОГРАФІЯ», викладачів кафедри, адміністрації факультету та запрошених гостей з Інституту Географії НАН України, КНУ ім. Тараса Шевченка та Університету Осло (Норвегія). З короткими промовами виступили гарант спеціальності доц. Роман Сливка, заступник декана доц. Н. Бєлова, а також зав. кафедрою соціально-економічної географії КНУ проф. Констянтин Мезенцев, професор Університету Осло проф. Майкл Джентіле, гарант ОП «Урбаністика та міське планування» доц. Наталія Провотар, а також завідувач сектору соціально-економічної географії Інституту географії НАН України проф. Григорій Підгрушний. Зокрема, проф. Констянтин Мезенцев зазначив важливість просторої аналітики в умовах повоєнної відбудови України, проф. Майкл Джентіле у діалозі із студентами виокремив лінії геополітичних розломів у міському середовищі Івано-Франківська. Наталія Провотар відзначила перспективність нової освітньої програми на ринку праці. Григорій Підгрушний зауважив комфортні умови здійснення освітнього процесу в Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника.
Студенти брали активну участь у заході. За участі здобувачки освіти Руслани Гуменюк, яка навчається на ОП 014.07 Освіта.Географія та випускниці цієї програми Анастасії Куберт була підготована тематична фотовиставка персональних фоторобіт “Перцепційна географія міст”, де представлені майстерно виконані світлини Парижа, Києва та Івано-Франківська.