ЗУСТРІЧ ГЕОГРАФІВ З МЕРОМ

Відбулася зустріч доцентів кафедри географії та природознавства Романа Сливки та Ірини Закутинської із мером Івано-Франківська п. Русланом Марцінківим. На ній було розглянуто можливі напрямки співпраці між мерією і фахівцями-географами щодо вивчення просторових аспектів розвитку Івано-Франківської міської об’єднаної територіальної громади. Науковці ознайомили міського очільника із колективною монографією «Субурбанізація в просторовому вимірі: Івано-Франківськ і його околиці» і вперше  складеною ними картосхемою адміністративного устрою. Закладено фундамент для плідної співпраці в сфері географічної експертизи розвитку приміської зони обласного центру і перспективних студентських практик для студентів спеціальності географія. Набуті під час навчання на кафедрі географії та природознавства знання і компетенції роблять випускників конкурентоспроможними на ринку праці, зокрема в сфері просторового менеджменту розвитком об’єднаних територіальних громад.