ВИКЛАДАЧІ КАФЕДРИ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ В ОНЛАЙН-ВЕБІНАРІ «ЯК СПРОСТУВАТИ МІФ ПРО «КІНЕЦЬ ГЕОГРАФІЇ» АБО ПЕРШИЙ УРОК БЕЗ ШАБЛОНІВ»

2 вересня 2020 року викладачі кафедри географії та природознавства факультету природничих наук:  доцент Атаманюк Я.Д., доцент Сливка Р.Р., доцент Закутинська І.І. взяли участь у вебінарі: «Як спростувати міф про «кінець географії», або Перший урок без шаблонів», яку проводив Костянтин Мезенцев, завідувач кафедри економічної та соціальної географії Київського національного університету імені Тараса Шевченка, доктор географічних наук, професор, голова Київського відділу Українського географічного товариства. Під час вебінару обговорили про місце географії в сучасному світі, про значення географічних знань і вмінь у життєдіяльності людини, виходячи за межі усталених фраз і шаблонів, про те, як зробити вивчення географії цікавим і корисним як для студентів, учнів так і для вчителів, викладачів. Під час вебінару викладачі брали участь в дискусії, а також  кожний учасник вебінару  отримав документ відповідно до вимог пункту 13 «Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників» , затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 800 від 21.08.2019 р.