ОЗЕРНІ ОСАДИ ЯК КЛІМАТИЧНІ АРХІВИ

9.02.2021 р . студенти спеціальності «Науки про Землю», «Географія» та викладачі кафедри географії та природознавства приєдналися до лекції Марселя Мандреску, доцента, доктора філософії, Університету Стефана чел Маре (Сучава, Румунія) у рамках проекту Collegium Carpathicum за підтримки Міжнародного Вишеградського Фонду. Лекція на тему: ′′Озерні осади як кліматичні архіви′′. Студенти ознайомилися з озерними осадами та їх утворенням, важливістю кругообігу у геології озер та антропогенним впливом. Також лектор поділився власним досвідом підкорення вершин Гімалаїв, гір Північної та Південної Америки.

Цікаво, що Марсель Мандреску доповідав лекцію англійською мовою, студенти мали можливість вдосконалювати знання з англійської мови та розширити освітні та професійні можливостей.