ВЕБІНАР ДЛЯ СТАРШОКЛАСНИКІВ – “ПРАВО:МОЖЛИВОСТІ ПРОФЕСІЙНОЇ РЕАЛІЗАЦІЇ”

Відділення Асоціації правників України в Івано-Франківській області спільно з Навчально-науковим юридичним інститутом Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника запрошують старшокласників загальноосвітніх навчальних закладів взяти участь у вебінарі на тему: «Право: можливості професійної реалізації».

Захід відбудеться 15 квітня о 16:00 год.

Вебінар організований з метою популяризації юридичної професії та визначення як юридична професія допомагає в розвитку особистості.

Доповідачі:

• Ольга Зозуляк, докторка юридичних наук, доцентка, професорка кафедри цивільного права Навчально-наукового юридичного інституту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, членкиня Ради Відділення Асоціації правників в Івано-Франківській області;
  • Ігор Козич, кандидат юридичних наук, доцент кафедри кримінального права Навчально-наукового юридичного інституту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, член Всеукраїнської асоціації кримінального права;
  • Зоряна Яремак, кандидатка юридичних наук, доцентка, завідувачка кафедри трудового, екологічного та аграрного права, членкиня Академії екологічного права Міжнародного союзу охорони природи ООН (IUCN Academy of Environmental Law).

Онлайн: ZOOM (інструкція для підключення буде надіслана кожному після реєстрації).

Увага! Для участі у заході попередня реєстрація обов’язкова

Інструкція для підключення буде надіслана кожному після реєстрації.

З питань щодо заходу звертайтеся, будь ласка, до Секретаріату Асоціації правників України за адресою ел. пошти: zakhid@uba.ua. Контактна особа — Ольга Лотоцька.