МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ

27.03.2021 р. відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. Він був організований у дистанційній формі. Викладачі кафедри географії та природознавства (доц. Роман Сливка, доц. Йосип Гілецький, доц. Ірина Закутинська) заслуховували і оцінювали та рівень наукової дискусії  учнів секції географії та ландшафтознавства. У заході взяли участь юні дослідники з Коломиї, Рогатина, Івано-Франківська, Рожнятівщини.

Під час захисту учні мали змогу безпосередньо поспілкуватися з членами журі конкурсу представляючи свої наукові дослідження. Найголовніше те, що юні науковці переконливо продемонстрували свої оригінальні дослідження, знання та здібності. Наукові роботи були присвячені проблемам топоніміки, географії населення та географії ґрунтів.

Призерами стали учениця 11 класу Рогатинського ліцею «Гімназія імені Володимира Великого» Третяк Христина (1 місце), учениця 10 класу  Сваричівського ліцею Рожнятівської селищної ради Васильків Лілія (2 місце), учениця 10 класу ліцею № 20 Івано-Франківської міської ради Славенюк Софія.
Вітаємо юних МАНівців, їхніх наставників, бажаємо творчої наснаги, успіхів та перемог всім учасникам обласного етапу конкурсу!