ВІТАЄМО ПРИЗЕРІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ ДЛЯ ПРОФЕСІЙНОЇ ОРІЄНТАЦІЇ ВСТУПНИКІВ З ГЕОГРАФІЇ

Вітаємо учасників олімпіади, які успішно справились із завданнями ІІ туру та набрали більше ніж 90 балів, що дозволяє рекомендувати під час вступу до Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника до сертифікату ЗНО з географії додавати 20 балів при вступі на спеціальності 106 географія, 103 Науки про Землю та 014.07 Середня освіта (географія):

1. Кочкова Анна Василівна (Ліцей № 24 м. Івано-Франківськ)
  2. Зорій Тетяна Миколаївна (Нижньострутинський ліцей Рожнятівської селищної ради)
  3. Гасюк Катерина Іванівна  (Ліцей № 17 м. Івано-Франківськ)
  4. Петров Вадим Віталійович (Ліцей № 23 ім. Романа Гурика, м. Івано-Франківськ)

Бажаємо успіхів та чекаємо Вас серед студентів одного з провідних університетів Західної України – Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника!