ЗВІТНА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ ВИКЛАДАЧІВ І СТУДЕНТІВ ЗА 2020 РІК

Впродовж 5-9 квітня 2021 року у ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» проходила звітна наукова веб-конференція викладачів, докторантів, аспірантів та студентів університету за 2020 рік. На підсекції географії та природознавства розглядались ряд актуальних питань сьогодення географічної науки, в т.ч.  питання районування України за ступенем конфліктності ситуації між функціонуванням автомобільної мережі та небезпечними / стихійними явищами внаслідок змін клімату в Україні (Н.В. Фоменко), ресурсна геополітика в окупованому Криму (Р.Р. Сливка), сучасне фізико-географічне районування території Івано-Франківщини до таксономічного рівня підобластей (Й.Р. Гілецький), суспільно-географічні аспекти розвитку Івано-Франківської міської територіальної громади (І.І. Закутинська), методика використання освітніх веб-ресурсів у процесі вивчення ландшафтів (Я.Д. Атаманюк), палеотектонічний контроль нафтогазоносності північно-західної частини Бориславсько-Покутської зони (М.І. Сав’юк), бренд як чинник формування позитивного іміджу Івано-Франківської області на туристичному ринку України (А.І. Червінський), заповідні території Смарагдової мережі Івано-Франківської області (Н.В. Бєлова).

Цікавими та актуальними були доповіді студентів, котрі стосувалися  проблем та перспектив розвитку ОТГ,  а також розкривали дискусійні теми викладання географії у закладах середньої освіти в умовах Нової української школи.

За результатами звітної наукової конференції студентів (підсекції географії та природознавства) пропонуємо:

1. Рекомендувати до нагородження Грамотами університету:
  • Данищук Юлію Володимирівну
  • Кріля Василя Володимировича
  • Боднар Ірину Миколаївну
  1. Рекомендувати тези статей звітної наукової конференції студентів університету за 2020 рік для публікації у збірнику «Еврика-XXІІ»:
  • «Формування предметних компетентностей на уроках географії через хмарні технології та інтернет сервіси» – студентки групи СОГ-1м, спеціальності 014 Середня освіта (географія) Ковків Марії Петрівни;
  • «Спелеотуризм як елемент туристичного потенціалу Івано-Франківської області» – студентки групи Г-1м, спеціальності 106 Географія Салиги Юлії Романівни.
  1. Відзначити подяками за активну участь у науково-дослідній роботі кафедри:
  • Арсенюк Вікторію Вікторівну
  • Грицюк Надію Іванівну