ДОЗВІЛЛЯ ГЕОГРАФІВ НА ВІДПОЧИНКОВИХ ЛОКАЦІЯХ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА

Студенти І курсу з академічним наставником Бєловою Наталією Володимирівною відкрили для себе відпочинкові зони Івано-Франківська, які  стали популярними серед жителів міста.

Зокрема, свою мандрівку розпочали з оглядових локацій Вовчинецьких гір, де можна відпочивати, проводити різноманітні заходи, спостерігати красу рідного міста та фотографуватися. А в сонячну погоду нам ще й вдалося чітко побачити Карпати, зокрема, Ґорґани, які станом на другу половину травня все ще вкриті снігом.

Не меншої уваги заслуговує Міський парк ім. Т.Г. Шевченка та озеро («Станіславське море»), що стали улюбленими місцями відпочинку студентської молоді. Мальовничі пейзажі парку та озера надихають романтичністю та загадковістю, а місток любові з’єднує берег озера з «островом закоханих». Досить цікавим є той факт, що острівець має форму серця.

Дякуємо всім, хто доєднався до нашої мандрівки, щоб насолодитися краєвидами, природою, спілкуванням одне з одним!