SOFT SKILLS XXI СТОЛІТТЯ: ЯК БУТИ ПОТРІБНИМ

Надзвичайно цікавий та інформативний безкоштовний дводенний онлайн-курс: «Soft skills XXI століття: як бути потрібним» проведений викладачами кафедри управління та бізнес-адміністрування. Це стало корисним доповненням до повсякденної роботи кафедри географії та природознавства над формуванням та розвитком «м’яких навичок» у наших студентів. Актуальні питання тайм-менеджменту, розвиток soft skills у контексті вивчення англійської мови, дизайн мислення у процесі прийняття рішень та бізнес-планування проєктів зацікавили як викладачів так і студентів та значно розширили горизонти їх пізнання.

Вітаємо наших студентів із успішним завершенням онлайн-курсу “Soft skills XXI: як бути потрібним”, що підтверджено відповідними сертифікатами, та дякуємо викладачам кафедри управління та бізнес-адміністрування за сприяння у вдосконаленні наших “м’яких навичок”.

Сертифікат_Атаманюк

Сертифікат Закутинська