ПРО МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ ВІД СТАРОСТИ ДОРОНЮКА ВІТАЛІЯ

25 квітня практичне заняття «Місцеве самоврядування» з дисципліни «Географічні основи регіонального господарювання» для магістрів ОП «Географія» провів староста  Остринського старостинського округу Тлумацької міської ради Доронюк Віталій Євгенович. Організації місцевого самоврядування до та після адміністративної реформи, повноваження старости в сучасних реаліях, проблеми та перспективи розвитку села – це теми, навколо яких тривали дискусії. Магістри цікавились можливістю реалізації різноманітних проєктів у своїх населених пунктах, роботою громадських активістів тощо. Не дивлячись на досить різноманітні та складні  питання, які піднімали магістри, п.Віталій цікаво та фахово відповідав на них, наводячи конкретні приклади із власного досвіду, а також зумів зацікавити студентів-географами цікавими об’єктами  села Остриня та його околиць.

Щиро вдячні Віталію Євгеновичу Доронюку за підтримку ініціативи нашої кафедри, цікаву дискусію та мудрі поради. Зичимо успішного розвитку Остринському старостинському округу.