ОНЛАЙН-ЗУСТРІЧ СТУДЕНТІВ-ГЕОГРАФІВ ТА ВИКЛАДАЧІВ КАФЕДРИ ГЕОГРАФІЇ ТА ПРИРОДОЗНАВСТВА ІЗ ВЧИТЕЛЕМ ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ, ВЧИТЕЛЕМ-МЕТОДИСТОМ ДЖУРІВСЬКОГО ЛІЦЕЮ РОМАНОМ ДМИТРОВИЧЕМ ЧОБАНОМ

27.05.2021 відбулася онлайн-зустріч студентів -географів та викладачів кафедри географії та природознавства із вчителем вищої категорії, вчителем-методистом Джурівського ліцею Снятинської міської ради Романом Дмитровичем Чобаном. Він розповів про свій унікальний і багатогранний досвід краєзнавчої роботи та його використання для підвищення ефективності навчально-виховного процесу з  географії. Участь в онлайн-зустрічі взяли понад 30 студентів різних курсів. Учасники зустрічі із захопленням сприймали творчі знахідки Романа Дмитровича в організації краєзнавчо-дослідницької діяльності, широту його поглядів і захоплень (від геодезичного знака на корпусі школи, до палеонтологічних розвідок, археологічних артефактів, які детально систематизовані і описані), його закоханість у рідний край насамперед у вузькому сенсі цього поняття, а саме в обширі рідного села та його околиць.  Ця зустріч, очевидно, для багатьох здобувачів фаху вчителя географії, стане орієнтиром для майбутньої краєзнавчої роботи у своєму рідному населеному пункті.