ЗНАЙОМСТВО ПЕРШОКУРСНИКІВ З ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОМ

Перші дні в університеті для вчорашніх школярів сповнені багатьох викликів. І не дивно, адже Вони знайомляться з одногрупниками, вивчають розклад, пристосовуються до нових форматів навчання та потрохи входять в ритм студентського життя…

З метою адаптації та ознайомлення з Івано-Франківськом, студенти І курсу спеціальностей: Географія та Середня освіта (Географія) у супроводі викладачів кафедри Червінського Андрія Івановича та Бєлової Наталії Володимирівни провели екскурсію «Знайомство з містом».

Захід розпочався з відвідування визначних пам’ятків, де студенти мали змогу помилуватись красою міста.

Екскурсія відбулася у формі жвавого діалогу, в студентів залишилися позитивні враження від історико-архітектурної та природної спадщини Івано-Франківська.

Колектив кафедри географії та природознавства щиро вітає дорогих першокурсників із початком нового навчального року! Ми переконані, що спільна праця допоможе Вам стати висококласними фахівцями, компетентними й сумлінними знавцями своєї справи! Бажаємо міцного здоров’я, успіхів у навчанні та творчої наснаги!