МАНДРІВКА НА ОПІЛЛЯ: БЛАГОДІЙНІСТЬ І ЖАГА МАНДРІВ СПОНУКАЛИ ГЕОГРАФІВ ВІДВІДАТИ ЧЕРЧЕ І РОГАТИН

20 грудня викладачі і студенти кафедри географії та природознавства відвідали Черченський Обласний Навчально-реабілітаційний Центр на Рогатинщині. Привітали діток, які навчаються і отримують висококваліфіковану реабілітаційну допомогу, передали від Святого Миколая географічні подарунки у вигляді необхідних у навчанні атласів та настінних карт. Це стало можливо завдяки запрошенню директорки Центру Надії Тарасівни Шемберко  та випускників кафедри вчителів географії і вихователів Марії Юріївни Дзери та Богдана Петровича Виглінського.  Марія Юріївна провела дуже цікаву екскурсію освітнім закладом. Здобувачі освіти ознайомилися із чудовими умовами, що створені в Центрі для діток з особливими потребами. Вони стали можливими завдяки старанням і турботам колективу, очолюваного Надією Тарасівною, а також помітного внеску наших випускників, чим ми безумовно пишаємося. Також відвідали санаторій «Черче», де керівник закладу п. Роман  Падучак провів пізнавальну екскурсію про особливості бальнеогрязелікування, рекреаційний потенціал і перспективи соціально-економічного розвитку с. Черче. По дорозі додому вдалося побувати на надихаючій екскурсії містом Рогатин та музеєм «Опілля».

Рекомендуємо мандрівникам не оминати цей новостворений осередок пам’яті про славне минуле Рогатина.

Окрема подяка секретарю міського голови Рогатинської МТГ Христині Володимирівні Сороці.

Географи залишилися ситими і задоволеними відвідинами славної столиці івано-франківського Опілля завдяки  підприємцю п. Юрію Сороці, який гостинно почастував обідом у закладі «SOROKA». За що йому уклінно дякуємо!!!