ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА ЗУСТРІЧ ІЗ УЧНЯМИ РОГАТИНСЬКОГО ЛІЦЕЮ ІМЕНІ БРАТІВ РОГАТИНЦІВ

Студенти-географи разом із викладачами кафедри географії і природознавства взяли участь у зустрічі із учнями випускних класів Рогатинського ліцею імені Братів Рогатинців. Колектив навчального закладу зустрів делегацію із Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника дуже тепло  і гостинно. Учнівський хор виконав віночок різдв’яних колядок, зачарувавши гостей своєю майстерністю. З короткою розповіддю про історію ліцею виступила вчителька географії  Дубчак Ярина Степанівна. Вона передала слово випускниці цього загальноосвітнього закладу, а тепер доценту кафедри географії і природознавства  Закутинській І.І., яка була основним натхненником і організатором зустрічі. Ірина Іванівна ознайомила учнів із місією поїздки студентів та викладачів у Рогатинську міську територіальну громаду, запросила продовжити навчання у Прикарпатському університеті. Доцент Гілецький Й.Р. розповів про початок викладання у школах Івано-Франківської області курсу «Географія України» у 1991 році, про перший  регіональний підручник для учнів 8 класу, який був видрукуваний у Рогатинській друкарні у 1993 році. Доцент Сливка Р.Р. ознайомив учнів із відомими географами-науковцями, які були вихідцями із Рогатинського району, їхніми творчими здобутками.  Від студентів виступила Ангеліна Письменна, яка поділилась своїми враженнями про особливостями організації навчально-виховного процесу на кафедрі географії і природознавства університету. Із словами вдячності за організовану зустріч звернулась заступник директора ліцею Котлярська Оксана Станіславівна. Коротко вона ознайомила гостей із творчими здобутками ліцею.