ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ОПП

25 лютого о 15-00 на платформі ZOOM відбулося громадське обговорення проекту оновленої освітньо-професійної програми «Середня освіта (Географія)» першого (бакалаврського) рівня за спеціальністю 014 Середня освіта (за предметними спеціалізаціями) галузі знань 01 Освіта/Педагогіка, спеціалізація: 014.07 Середня освіта (географія).

Для участі в обговоренні були запрошені Івах Ярослав Євгенович – доцент економічної та соціальної географії Львівського національного університету імені Івана Франка (Львів), який є гарантом аналогічної освітньої програми у даному університеті, Стебеляк Вікторія Василівна – головний спеціаліст управління освіти Надвірнянської міської ради, Герасимчук Світлана Ярославівна – директор ліцею №17 Івано-Франківської міської ради, Бойчук Св’ятослава Ярославівна – заступник  директора ліцею №17 Івано-Франківської міської ради, заслужений вчитель України, Божко Ігор Миколайович – заступник  директора ліцею №2, Надвірнянської міської ради.

У обговоренні також взяли участь Коломия Вікторія Миколаївна, вчитель географії ліцею №24 Івано-Франківської міської ради, Письменна Ангеліна – староста групи СОГ-41, Слижук Надія – староста групи СОГ-31, Стефінів Софія – староста групи СОГ-41, викладачі кафедри. На початку зустрічі виступив Гілецький  Йосип Романович – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри географії і природознавства Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника – голова проектної групи розробки ОПП (гарант). Він коротко звернув увагу на основні ідеї, які були зреалізовані при вдосконаленні освітньої програми. Усі виступаючі позитивно оцінили удосконалену ОПП.