МІЖУНІВЕРСИТЕТСЬКИЙ ОНЛАЙН-ЛЕКТОРІЙ

У рамках міжуніверситетського онлайн-лекторію, в якому беруть участь викладачі трьох університетів: Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка та  Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка, запрошуємо усіх бажаючих відвідати онлайн лекції викладачів кафедри географії та природознавства:

п’ятниця 08.04.2022, 9.00-10.00 – к.пед.н., доцент Гілецький Йосип Романович, тема: «Просторові параметри та гіпсометрія таксономічних одиниць фізико-географічного районування»;

четвер 14.04.2022, 13.00-14.00 – к.геогр.н., доцент Сливка Роман Радославович, тема: «Географічні закономірності поширення територіально-політичних конфліктів».

Лекторій триватиме до 15.04.2022 р.

Розклад у форматі Google-таблиці з активними покликаннями можна переглянути за покликанням