ЗАХИСТ ВИРОБНИЧОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ В ШКОЛІ БАКАЛАВРІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 014 СЕРЕДНЯ ОСВІТА (ГЕОГРАФІЯ)

Важливим етапом підготовки висококваліфікованих кадрів, компетентних спеціалістів у закладах вищої освіти є виробнича цільова педагогічна практика в школі, яку можна розглядати як найоптимальнішу форму поєднання теоретичної підготовки майбутніх фахівців із практичною діяльністю.  05.04. 2022 р. відбувся захист  виробничої цільової педагогічної практики в школі студентів 4 курсу ОР «бакалавр» спеціальності 014 Середня освіта (Географія). Педагогічна практика проходила у базових закладах загальної середньої освіти міста Івано-Франківська та області. Результати педагогічної практики студенти детально демонстрували прозвітувавши про свою виконану роботу. Під час дискусії здобувачі поділились своїми враженнями від здобутого педагогічного досвіду у закладах середньої освіти. Ангеліна Письменна розповіли про проблеми, з якими стикнулися при підготовці до занять і під час їх проведення, про хвилювання, яке виникало у спілкуванні із учнями. Окрім цього, кожен із студентів презентував відео щодо профорієнтації, яке було завданням індивідуальної роботи.

Приємно відзначити, що практична діяльність у закладах середньої освіти зацікавлює й приваблює наших студентів, про що свідчать позитивні враження й відгуки проходження ними виробничої цільової педагогічної практика в школі. Майбутні вчителі географії успішно реалізували мету й завдання практики у закладах середньої освіти.