ВЕСНЯНІ ПРОФОРІЄНТАЦІЙНІ БЕСІДИ В ТЛУМАЦЬКОМУ ЛІЦЕЇ № 2

20 травня 2022 року відбулася онлайн зустріч викладачів кафедри географії та природознавства доцентів Сливки Романа Радославовича і Закутинської Ірини Іванівни із випускниками одного із найкращих шкільних закладів Тлумаччини. Сливка Р.Р. провів заняття на тему «Політична географія і геополітика», на якому розкрив актуальні напрямки розвитку цього напрямку суспільної географії і особливості геополітичного положення України в час триваючої російсько-української війни. Ірина Іванівна розказала про історію кафедри, насичене подіями і мандрівками студентське життя в Прикарпатському національному університеті та розкрила переваги навчання в Івано-Франківську та про особливості здобуття фаху в рамках освітніх програм кафедри «Географія» та «Освіта.Географія». Учні ліцею змогли переглянути надихаюче промовідео, яке підготували старшокурсники. Дякуємо вчителю географії ліцею № 2 пані Галині Стринаглюк-Тихоліз і старшокласникам за чудову атмосферу!