НАУКОВО-ПІЗНАВАЛЬНА ЕКСКУРСІЯ В ШЕШОРИ І КОСМАЧ

7 листопада задля практичного закріплення отриманих на лекціях знань і здобуття компетенції організації краєзнавчих подорожей викладачі і студенти вирушили на науково-пізнавальну екскурсію у Покутсько-Буковинські Карпати, села Шешори і Космач, у складі студентів ОП «Освіта. Географія» та ОП «Географія» 1,2, 4 курсів бакалаврату і за підтримки магістрантів 1 курсу. Під час екскурсії разом із Йосипом Романовичем Гілецьким та Романом Радославовичем Сливкою побували на Сріблястих водоспадах (с.Шешори) на вершинах Гаршиця (857 м н.р.м.) та Сиглін (846 м н.р.м.). Викладачі розповіли студентам про особливості орографії, геоморфологічного і фізико-географічного районування цієї частини Карпат. Також екскурсанти змогли довідатися про особливості господарства гуцулів, побачити виходи нафти на поверхню, поласували гуцульськими сирними кониками, ознайомитися із організацією зеленого туризму в екосадибі «Бутинар», ремеслами космачан і щасливі повернулися додому наповнені знаннями і бажанням нових відкриттів.

Автором фотографій є студентка 4 курсу ОП “Освіта.Географія” Руслана Гуменюк