ВРУЧЕННЯ ПОДЯК МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ ПЕДАГОГІЧНИМ ПРАЦІВНИКАМ

За результативну роботу з учнівською молоддю та підготовку переможця ІІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України доцентку кафедри географії та природознавства Бєлову Наталію Володимирівну нагороджено Подякою Міністерства освіти і науки України.

Подяки вручив директор Департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської ОДА Віктор Кімакович: «Ключова роль у сприянні щодо написання дослідницьких проєктів та участі у Всеукраїнському конкурсі-захисті належить науковим керівникам».

До відома, Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України є одним із провідних заходів МАН. Основними завданнями конкурсу є виявлення і підтримка обдарованих дітей, залучення інтелектуально й творчо обдарованої учнівської молоді до науково-дослідницької та експериментальної роботи.