НАВЧАЄМО ДИСТАНЦІЙНО

Зараз як ніколи важливо підтримувати один одного та спільно робити все задля нашого спільного майбутнього.
Саме таку навчальну підтримку ми реалізовуємо для культурно-освітнього центру “Світлиця”, м.Касень, Португалія. 18.03.2023 доцентка кафедри географії та природознавства Ірина Закутинська разом із студентами географами Прикарпатського університету імені Василя Стефаника продовжила серію online-уроків, які відбуваються в рамках виробничої педагогічної практики.
Урок проводила студентка нашої кафедри Ольга Кисляк на тему: «Країни Азії». Варто, відмітити, що під час уроку учні взаємодіяли з учителем-практикантом, проявляли велику зацікавленість до даної теми, активно відповідали на запитання. Саме такий досвід не тільки закріплює та поглиблює теоретичні знання, яких набувають студенти у ЗВО, а й формуються навички та вміння майбутньої педагогічної діяльності.
Наприкінці нашої зустрічі директорка культурно-освітнього центру “Світлиця”, Любов Тадеївна Піхо підвела підсумки та подякувала всім за участь і плідну роботу.
Тож працюємо заради Миру та Перемоги!
Слава Україні!