МЕТОДОЛОГІЧНИЙ СЕМІНАР “ВИКОРИСТАННЯ ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ НА УРОКАХ ГЕОГРАФІЇ. УДОСКОНАЛЕННЯ ЗМІСТУ ОСВІТНІХ ПРОГРАМ”

19 червня 2023 року за ініціативи Ярослави АТАМАНЮК, доцентки, завідувачки кафедри географії та природознавства та гаранта ОП Середня освіта (Географія), професорка кафедри Інни ЧЕРВІНСЬКОЇ проведено методологічний семінар на тему: “ВИКОРИСТАННЯ ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ НА УРОКАХ ГЕОГРАФІЇ. УДОСКОНАЛЕННЯ ЗМІСТУ ОСВІТНІХ ПРОГРАМ”.

У роботі семінару взяли участь випускниця кафедри, вчителька географії ліцею №24 Івано-Франківської міської ради Вікторія КОЛОМИЯ, як представник від випускників та роботодавців, стейкхолдер освітньої програми, Вікторія ГОРІЦА, вчителька географії Уторопського ліцею Яблунівської селищної ради Косівського району, Юліан БРАЙЧЕВСЬКИЙ, доцент кафедри країнознавства та туризму Київського національного університету імені Тараса Шевченка, гарант ОП «Політична географія та геополітика» ОР магістр, викладачі кафедри – доценти Роман СЛИВКА, Ірина ЗАКУТИНСЬКА, Андрій ЧЕРВІНСЬКИЙ та здобувачі ОП Середня освіта (Географія) другого (магістерського) та першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.

Здобувачі поділились своїми думками щодо необхідності та можливостей використання інноваційних технологій на уроках географії, окреслили коло проблем сучасного стану географічної освіти та представили власне бачення напрямів її подальшого розвитку.

Під час зустрічі учасники семінару поділилися своїми враженнями про якість освітньої програми Середня освіта (географія), висловили пропозиції щодо її оптимізації. Вказали на необхідність освітніх компонент програми, які сприятимуть підвищенню цифрової та геокультурної грамотності вчителя географії, удосконаленню методичної підготовки.

Як зазначили студенти, зустрічі такого формату сприяють налагодженню тісної професійної взаємодії та подальшої співпраці між усіма учасниками освітнього процесу у ЗВО.