УЧАСТЬ У БЛАГОДІЙНІЙ АКЦІЇ «МАК ПАМʼЯТІ»

Студенти та викладачі кафедри географії та природознавства взяли участь у благодійній акції “Мак пам’яті”, присвячений 105 річниці завершення Першої світової війни, організованої факультетом історії, політології і міжнародних відносин. В ході акції кандидат історичних наук, доцент Лілія Щербин розповіла студентам географам про значення квітки маку, як символу пам’яті про полеглих на фронтах Великої війни. Дизайн маку розроблено за ініціативи Українського інституту національної пам’яті та Національної телекомпанії України. Автором символу є харківський дизайнер Сергій Мішакін. Графічне зображення є своєрідною алюзією: з одного боку воно уособлює квітку маку, з іншого – кривавий слід від кулі. Сьогодні в Україні квітка маку символізує пам’ять про подвиг українських вояків під час російсько-української війни.
Пожертвувані студентами кошти будуть спрямовані на підтримку студентів і студенток факультету історії, політології і міжнародних відносин, які боронять нас в російсько- українській війні.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ВІДЕОФАЙЛ