СТУДЕНТИ ГЕОГРАФИ ПРОВЕЛИ ПІЗНАВАЛЬНУ ЛЕКЦІЮ ДЛЯ ГУРТКІВЦІВ КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ «КУТ»

8 листопада на кафедру географії та природознавства завітали учасники гуртка “Мандруємо Україною” (керівник гуртка п. Андрій Римарчук) комунальнального закладу позашкільної
освіти «КУТ». Захід для учнів організовано з ініціативи доцентів кафедри Ірини Закутинської та Романа Сливки. У ході зустрічі студенти спеціальності «Середня освіта (Географія)» Богдан Макогнюк, Христина Стрілець, Денис Бобʼяк провели заняття на тему: «Водні ресурси Івано-Франківської області” та “Поширення лікувальних вод і грязей». Також учні виконували роботу з контурною картою, де позначали головні річки Івано-Франківської області. Гуртківці брали активну участь в обговореннях, ставили багато запитань та дізналися багато корисної для себе інформації про водні ресурси області. Плануємо й надалі проводити цікаві заходи, завжди відкриті для щирої та талановитої учнівської молоді. І учні, і студенти отримали задоволення від спілкування та запланували подальші зустрічі.