ВІДВІДИНИ МЕМОРІАЛЬНОГО МУЗЕЮ СТЕПАНА БАНДЕРИ НАПЕРЕДОДНІ МІЖНАРОДНОГО ДНЯ СТУДЕНТА

Студенти-географи на честь Дня студента здійснили поїздку до «Історико-меморіального музею Степана Бандери» у с. Старий Угринів Калуського району Івано-Франківської області. Захід організований доцентами кафедри Закутинською І.І. та Сливкою Р.Р. Інформаційно насичену екскурсію провела працівниця цього освітньо-культурного закладу пані Наталія. Географи ознайомилися з експозицією музею, який ілюструє державотворчі процеси початку ХХ століття, розкриває середовище в якому ріс і виховувася Степан Бандера, а також постать Провідника ОУН, його життя та революційну діяльність. В експозиції можна побачити унікальні матеріали, серед яких речі, що належали сім’ї о. Андрія Бандери:
📌старовинні ікони та культові церковні речі;
📌оригінальні документи періоду діяльності ОУН, УПА;
📌посвідчення та документи на ім’я Stefan Popel, під яким проживав Степан Бандера останні роки у Європі;
📌предмети, що належали його сім’ї;
📌а також колекція українських грошових знаків ХХ століття тощо.
Відвідання музею укріпило географів у думці, що відстоювання державотворчих ідей має бути пріоритетом всіх українців без винятку. Після насиченої культурно-пізнавальної програми відбувся пікнік в лісовій відпочинковій зоні, де у невимушеній атмосфері почалося святкування Міжнародного дня студента🌎📚🎓💙💛

ПЕРЕГЛЯНУТИ ВІДЕОФАЙЛ