ГЕОГРАФІЧНИЙ КВЕСТ “НАША ПЛАНЕТА”

Дуже атмосферно й затишно пройшов географічний квест «Наша планета»  на кафедрі. Студенти СОГ-31 підготували завдання для учнів ліцею ім. Миколи Сабата, в процесі виконання яких діти дізналися більше про Землю. Перший тур мав назву «Лабораторія Космосу», в якій Надюша Ковалюк розповіла про барометр-анероїд та одиниці вимірювання атмосферного тиску. Потім учні мали змогу повторити навчальний матеріал щодо визначення географічних координат на чудо-глобусах. Другий тур «Географія України» проводила Таня Зорій. Спершу учні змогли побачити ручний анемометр, а потім аналізувати які вітри дмуть на територію України. Підсумком роботи у лабораторії стали запитання-відповіді з тектоніки Українських Карпат та закріплення навичок роботи із масштабом географічних карт. Третій (найскладніший) тур дістався старості СОГ-31 Таня Сметанюк. Він мав назву «Гірські породи й мінерали». Спершу у лабораторії діти побачити як виглядає актинометр та з допомогою інтерактивної гри знайомилися із гірськими породами, мінералами. Дякую усім нашим чудовим майбутнім вчителям географії (Тетяна Сметанюк, Надія Ковалюк, Христина Коцан, Діана Димовська, Тетяна Зорій, Назар Керничишин, Максим Попович, Іван Шмігельський, Юлія Варварук, Богдана Даниловська) за організацію та проведення святкового уроку географії!
       P.S. Колектив кафедри щиро вітає усіх наших майбутніх фахівців-географів з днем студента! Нехай ваші серця будуть завжди в Україні та з Україною).