ГЕОГРАФИ ПІДВЕЛИ ПІДСУМКИ СТУДЕНСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ

Згідно із графіком проведення І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади у 2023 н. р. на факультеті природничих наук Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника у кінці листопада була проведена олімпіада серед студентів спеціальності «Географія» та «Середня освіта (географія). Очолити журі доручили доценту кафедри географії та природознавства Гілецькому Й.Р. 6 грудня були підбиті остаточні підсумки олімпіади. Переможці та студенти, які продемонстрували високі результати, були нагороджені грамотами та заохочувальними призами. Призами послужили монографії, що були підготовлені та видані викладачами кафедри. Сподіваємося, що урочистий захід, із врученням грамот та призів, буде спонукати студентів і у подальшому активно пізнавати основи географічної науки, здійснювати творчий пошук, ставати добрими професіоналами у сфері наук про Землю.