РЕАЛІЗАЦІЯ ПРИНЦИПІВ УНІВЕРСАЛЬНОГО ДИЗАЙНУ В ОРГАНІЗАЦІЇ ПРОСТОРІВ МІСТ І СІЛ

Викладач кафедри доц. Сливка Р.Р. разом із студентками спеціальності «Географія та просторове планування територіальних громад» Софією Кудрик та студенткою спеціальності «Освіта. Географія» Тетяною Зорій відвідали лекції архітектора та містопланувальника Євгена Борисенка. Доповідач в межах затишного простору кафе «Urban Space 100» розмірковував про основні принципи універсального дизайну, а також обговорив з присутніми, як застосовувати їх в умовах воєнного стану та післявоєнного відновлення. На наступний день географи відвідали інший захід, що відбувся на локації «Промприлад. Реновація» (цей проєкт є стейкхолдером спеціальності 106 Географія), де спікери від бізнес-середовища, департаменту архітектури, сфери охорони здоров’я та громадського сектору активно обговорювали «Інклюзивність міста: старі проблеми та нові виклики». Такі зустрічі є чудовим прикладом реалізації концепції неформальної освіти на кафедрі географії та природознавства, яка зорієнтована на отримання корисних для суспільства компетенцій здобувачами освіти.