ДИСКУСІЯ У ТЕЛЕПРОГРАМІ «ПОЗИЦІЯ ГАЛИЧИНИ» ЩОДО ПЕРСПЕКТИВ РОЗШИРЕННЯ ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ ТА ОЧІКУВАНЬ ЩОДО ВІЗИТУ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ В США

Викладач кафедри доц. Роман Сливка разом із деканом факультету історії, політології та міжнародних відносин доц. Ігорем Гураком виступили у ролі експертів-міжнародників під час дискусії в телеефірі суспільно-політичного ток-шоу «Позиція Галичини», яке мало на меті шукати відповіді на актуальні питання життя України. Склад учасників програми був надзвичайно представницький, а саме народні депутати України: Оксана Савчук, Ігор Фріс, Олена Вінтоняк. В ток-шоу взяв участь Андрій Іваськів – депутат Івано-Франківської обласної ради, голова постійної комісії з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, міжрегіонального та міжнародного співробітництва. Учасники телеефіру висловили оптимізм щодо підтримки Європейським Союзом української перспективи щодо початку переговорів щодо членства та військової й економічної підтримки зі сторони Сполучених Штатів боротьби України за свою незалежність та територіальну цілісність. Важливо відзначити, що політико-географічна експертиза знаходить все більший запит у вітчизняних ЗМІ, що акцентує на потребі здобуття необхідних аналітичних компетентностей у здобувачів освіти на кафедрі географії та природознавства. Географи мають змогу і повинні впливати на формування науково обґрунтованої картини світу у співвітчизників.