ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ I РЕГІОНАЛЬНОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ «ГЕОГРАФІЧНІ ДІАЛОГИ НА ПЕРЕХРЕСТІ ПРАКТИКИ І ТЕОРІЇ»

ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника»

Консультативна рада з питань сприяння розвитку системи загальної середньої освіти та вдосконаленню освітнього процесу

Факультет природничих наук

Кафедра географії та природознавства

Інформаційне повідомлення про проведення

I Регіональної науково-практичної конференції

«Географічні діалоги на перехресті практики і теорії»

18 червня 2021 року

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі І Регіональної науково-практичної конференції «Географічні діалоги на перехресті практики і теорії», яка відбудеться 18 червня 2021 року у ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника».

Робоча мова конференції – українська

Форма участі: очна або заочна

Кінцевий термін подання матеріалів – 20 червня 2021 року

Наукові напрями роботи конференції:

1. Інноваційні методики регіональних географічних досліджень
  2. Географічна освіта: зміст, завдання, практика реалізації
  3. Сучасний урок географії: методи, підходи, інновації та досвід

До участі в конференції запрошуються науково-педагогічні та педагогічні працівники, аспіранти, здобувачі, магістранти, студенти та практикуючі педагоги. Метою конференції є обмін науковими ідеями та досвідом у галузі географії та методики її викладання.

Для участі у конференції необхідно:

• До 10 червня заповнити online-заявку за покликанням https://forms.gle/vpqogHdVUY9HDgXE6
  • До 20 червня подати до Оргкомітету матеріали доповіді:
  • Обсяг – до 3 сторінок. Редактор Microsoft Word, формат А4, орієнтація – книжкова, всі поля по 2 см; шрифт Times New Roman, розмір 14 пт, абзац –      1 см, міжрядковий інтервал – 1,5.
  • Розміщення на сторінці: у лівому верхньому куті ініціали та прізвище автора (авторів) напівжирним шрифтом курсивом; у наступному рядку – електронна адреса автора (авторів), нижче – науковий ступінь і вчене звання, ініціали та прізвище наукового керівника (для студентів), курсивом, вирівнювання по правому краю; у наступному рядку – повна назва організації, населений пункт. Через рядок – назва доповіді великими літерами напівжирним шрифтом, вирівнювання по центру. Нижче через рядок після відступу розміщується текст доповіді. Посилання на використані джерела слід подавати у квадратних дужках. Під текстом через рядок з відступом подається список використаних джерел курсивом розміром 12 пт.
  • Матеріали та заявка надсилаються електронною поштою, після чого Вам буде надіслано лист-підтвердження про отримання Оргкомітетом. Назва файлу – прізвище першого автора (наприклад, Бєлова_Матеріали.doc).

Участь у конференції безкоштовна.

За результатами роботи конференції всі учасники отримають сертифікат учасника, програму та збірник матеріалів.

Електронні варіанти збірників тез і сертифікати будуть надіслані учасникам на вказану у заявці електронну адресу впродовж одного місяця після проведення конференції.

У зв’язку з карантинними заходами конференцію буде проведено дистанційно в режимі on-line.

Контактна інформація (для довідок):

+38 (067) 343-62-71,  +38 (099) 463-32-03 – Бєлова Наталія Володимирівна

Матеріали конференції відправляти на електронну пошту:  conference.kgp@gmail.com

Адреса Оргкомітету:

Кафедра географії та природознавства, Факультет природничих наук, ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника», вул. Галицька, 201, м. Івано-Франківськ, 76008.

Сайт кафедри: https://kgip.pnu.edu.ua

З повагою, Оргкомітет

Зразок оформлення тез доповідей

Бєлова Н.В.