СТУДЕНТИ-ГЕОГРАФИ МАНДРУЮТЬ В ОДЕСУ

Магістранти 1 курсу спеціальності Середня освіта (Географія) разом із студентами 3 курсу під керівництвом доц. Романа Сливки здійснили туристично-пізнавальну поїздку до м. Одеси. План подорожі передбачав зустріч із вчителями міста подружжям Наталії і Олексія Роскос, які виступили в ролі екскурсоводів. Під час прогулянок містом вдалося не тільки спостерігати розвиток міста-курорту та надважливого порту України, але і ознайомитися із особливостями викладання краєзнавчого матеріалу в одеських ліцеях. Найбільш видовищним заходом екскурсії стало відвідування катакомб Одеси. Під час понад 2-годинної мандрівки було подолано 2-км відрізок підземель, які розкривають таємниці міста. Апогеєм подорожі стала зустріч із деканом геолого-географічного факультету Одеського національного університету імені Іллі Мечнікова доктором географічних наук, проф. Вікторією Володимирівною Яворською.   Під час зустрічі було обговорено перспективи підписання угоди щодо співпраці в галузі неформальної освіти між нашими закладами, а також щодо відпочинку здобувачів освіти в Карпатах і на Чорному морі. Ну і звичайно 3 яскравих дні не пройшли без відпочинку на пляжах Одеси, що супроводжувалися піснями і були наповнені позитивним настроєм!