УЧАСТЬ В МІЖНАРОДНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ

Доценти кафедри Роман Сливка та Ірина Закутинська взяли участь у конференції: «УКРАЇНСЬКО-СЛОВАЦЬКІ ВІЙСЬКОВІ ПІДРОЗДІЛИ АВСТРО-УГОРСЬКОЇ АРМІЇ У ВЕЛИКІЙ ВІЙНІ: НА ШЛЯХУ ДО НЕЗАЛЕЖНОСТІ»

З вітальним словом виступили

Ігор Цепенда – професор, ректор Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника;

Олександр Сич – голова Івано-Франківської обласної ради, доктор політичних наук, доцент, професор кафедри публічного управління та адміністрування ІФНТУНГ;

Матуш Корба – віце-посол Словацької Республіки в Україні;

Роман Крутий – голова Ямницької сільської ради;

Мирослав Мусій – віце-президент Центру Українсько-Словацького партнерства.

Під час конференції доценти кафедри доповідали на тему: «Меморіалізація ландшафту як інструмент геополітичного маркування простору».

В ході відбулося обговорення доповідей в кулуарах конференції  з Матушем Корбаю – віце-послом Словацької Республіки в Україні. Очікуємо зустрічі-відповіді у Пряшеві (Словачинна).

Дякуємо за запрошення

Сергію Адамовичу – доктор історичних наук, професор, завідувач кафедри теорії та історії держави і права Навчально-наукового юридичного інституту Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника (м. Івано-Франківськ).