УЧАСТЬ У МІЖНАРОДНІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ «ГЕОГРАФІЧНА ОСВІТА І НАУКА: ВИКЛИКИ І ПОСТУП»

Участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Географічна освіта і наука: виклики і поступ», присвяченій 140-річчю географії у Львівському університеті. З вітальним словом виступив випускник Львівського університету, доцент кафедри географії та природознавства Прикарпатського національного університету Роман Сливка вказавши на провідну роль Львівської школи Географії у формуванні просторового світогляду українців. В урочистій академії взяли участь науковці франківського осередку української географії доценти Йосип Гілецький , Ірина Закутинська та Надія Тимофійчук.
Від кафедри географії та природознавства було презентовано раритетне видання 1914 року видання “Географії Світу». Дякуємо Львівському університеті за високий рівень проведення ювілею.