ВИКЛАДАЧІ КАФЕДРИ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ В ЯКОСТІ ЕКСПЕРТІВ В ОБГОВОРЕННІ РЕЗУЛЬТАТІВ ПРОЄКТУ «ВОРОТА В ЦЕНТРАЛЬНІ ГОРГАНИ»

29 травня 2023 року доценти кафедри географії та природознавства Гілецький Й.Р. і Сливка Р.Р. виступили на підсумковій конференції українсько-польського проєкту «Ворота в Центральні Горгани», який упродовж двох років реалізувався Карпатським центром аналітики при ПНУ імені Василя Стефаника у співпраці із польськими колегами з м. Хелм. У процесі обговорення вони підкреслили позитивні наслідки популяризації туристичних ресурсів Східної Бойківщини. Однак, було наголошено на потребі більш точного використання наукового апарату географії і подальшого залучення викладачів кафедри до проєктів територіального розвитку громад. Також важливо розробляти туристичні маршрути Східною Бойківщиною опираючись не тільки на історичні пам’ятки, але і на важливі природні об’єкти, що в майбутньому стануть туристичними магнітами. Застосування комплексного підходу дасть набагато кращий результат. Гілецький Й.Р. та Сливка Р.Р. підсумували, що варто більш широко застосувати географічні підходи в подібних дослідженнях з огляду на величезний досвід викладачів кафедри у здійсненні регіональних досліджень в Українських Карпатах.