5 червня у студентів другого та третього курсів спеціальностей 106 Географія та 014.07 Середня освіта (Географія) під керівництвом доцента кафедри географії та природознавства Червінського Андрія Івановича відбувся захист курсових робіт. До захисту курсових робіт студенти підготували змістовні доповіді та презентації, які сприяли кращому висвітленню сутності теми курсової роботи. Під час захисту здобувачі освіти продемонстрували добре розуміння предмету наукових досліджень, а тематика робіт охопила широке коло питань – від історико-культурних туристичних ресурсів як основи розвитку туризму в Івано-Франківській області – до впровадження STEM підходів на уроках географії. Захист відбувся у творчій, доброзичливій атмосфері, а результати засвідчують якість підготовки та творчі підходи студентів до вирішення окреслених завдань.