МАЙБУТНІ ВЧИТЕЛІ ГЕОГРАФІЇ ВІДВІДАЛИ ОСВІТНІЙ ПРОСТІР «КУТ»

В Івано-Франківську вже 3 роки функціонує комунальний заклад позашкільної освіти «КУТ» (Культурно-універсальна територія). 16.10.2023 р. в рамках навчальної дисципліни Методики викладання географії здобувачі ОП «Середня освіта (Географія) разом із доцентом Іриною Закутинською побували у освітньому центрі “КУТ”. В ході зустрічі директорка Оксана Таран розповіла студентам, що простір “КУТ” позиціонує себе як сучасний простір для всебічного розвитку дітей та батьків, у якому можна реалізовувати нові ідеї та втілювати можливості. Провела екскурсію заступниця директора Оксана Калинчук. Вона показала студентам освітній простір, ознайомила з матеріально-технічною базою та діяльністю закладу. У закладі діють різнопланові гуртки. Акцент робитися на STEM-освіті, інноваційних технологіях, інклюзивній освіті. На сьогодні у КУТі для дітей різного віку доступні 27 гуртків. Серед яких гурток «Мандруємо Україною» керівник Андрій Римарчук. Студенти проявили зацікавленість до гуртка, і запросили юних гуртківців на кафедру географії та природознавства Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника провести захід на тему: «Цікава географія».
Екскурсія була цікава й пізнавальна, студенти переконалися у позитивному та вагомому впливі освітнього простору «КУТ» на розвиток школярів, також обговорили методику проведення заходу із гуртківцями.