МАЛА АКАДЕМІЯ НАУКА ВІДЗНАЧИЛА ВНЕСОК ВИКЛАДАЧА КАФЕДРИ У РОЗВИТОК НАВИЧОК НАУКОВО-ДОСЛІДНОЇ РОБОТИ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ

Викладач кафедри географії доцент Сливка Роман Радославович відзначений грамотою НЦ «Мала академія наук України» за багаторічну плідну роботу та особистий внесок у підтримку учнівської молоді. Гідно відзначено більше 10 років досвіду участі в якості рецензента робіт юних манівців, а також члена та голови журі. Робота в освітньому просторі МАНУ приносить радість спілкування з обдарованими юними географами-дослідниками області та міста Івано-Франківська. Під час відбіркових етапів захисту письмових робіт відбувається дуже важливий обмін ідеями, інноваціями, новими дослідницькими підходами та методами, що орієнтовані на більш досконале пізнання багатогранного географічного середовища нашого регіону. Створюється міцний творчий зв’язок між різними поколіннями географів-дослідників, який синтезує юний запал у пізнанні незвіданого і доброзичливо критичний погляд викладачів-науковців.