УЧАСТЬ У ФОРУМІ ОСВІТЯН «ОСВІТА-ЕНЕРГІЯ МАЙБУТНЬОГО»

22.10.2023 р. відбувся V Крайовий форум освітян “Освіта — енергія майбутнього”, який під гаслом «ОСВІТА. НЕЗЛАМНІСТЬ. РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГТИ» організатор Тернопільський національний педагогічний університет ім. Володимира Гнатюка. В рамках курсу Методики викладання географії доцент Ірина Закутинська та здобувачі ОП Середня освіта (Географія) долучилися до
секції Крайового форуму “Сучасні виклики шкільної географічної освіти України: тренди та проєкти”, організованої викладачами Кафедра географії та методики її навчання ТНПУ імені Володимира Гнатюка. Під час засідання секції спікерами були презентовані актуальні теми:
📌Микола Федоруц (директор Тернопільського академічного ліцею “Українська гімназія” ім. І.Франка) – “Синхронне й асинхронне навчання на уроках географії”
📌Сергій АНТОНЮК (вчитель географії та економіки ТЗОШ №19) – “Використання сучасних цифрових технологій на уроках географії як засіб стимулювання вивчення предмету”, майстер-клас “QR-квести”
📌Леся ЗАСТАВЕЦЬКА (проф. ТНПУ), Наталія ТАРАНОВА (доц. ТНПУ) – “Сучасні тренди в шкільній географічній освіті”
📌Любов АЛЬТГАЙМ (доц. ТНПУ) – “Географічний складник природничої освітньої галузі: ціннісні орієнтири”.
В ході форуму відбулася жвава дискусія, під час якої студенти та викладачі мали змогу отримати відповіді на запитання, що їх цікавили. Кожен учасник форуму отримав сертифікат.
Дякуємо організаторам за можливість бути учасниками цього освітнього наукового форуму та змістовну відкриту дискусію!