Викладач кафедри – експерт в аналітичній програмі ТВ Галичина

27 лютого 2024 року відбулася телевізійна аналітична програма «Позиція Галичини», на тему «Польща й Україна: в чому причина зернової кризи?». У програмі взяли участь експерти із Івано-Франківська, Одеси та Польщі. Серед них був і викладач кафедри – доц. Сливка Роман Радославович. Він, зокрема, з позицій політико-географічного аналізу дав оцінку передумов конфліктної ситуації, яка склалася на українсько-польському кордоні у зв’язку із протестною активністю польських фермерів. Сподіваємося, що найближчим часом будуть віднайдені засоби для взаємовигідного врегулювання українсько-польської торгівлі, а шлях до побудови міждержавного партнерства буде незворотнім. Передачу можна переглянути за покликанням.