Студенти кафедри географії та природознавства долучилися до проведення «Дня майбутньої освіти і кар’єри»

18 жовтня 2018 р. на базі ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» відбувся профорієнтаційний захід «День майбутньої освіти та кар’єри», в якому взяли участь потенційні абітурієнти та представники кафедр університету з метою залучення суспільного інтересу до природничих наук, інформування молоді про можливості отримання якісної освіти, знань та практичних навичок!

Кожен бажаючий мав змогу отримати повну і вичерпну інформацію про можливості здобуття вищої освіти на спеціальностях кафедри географії та природознавства, ознайомитися з переліком предметів ЗНО, які потрібно для вступу на ці спеціальності, а також познайомитися з викладачами та студентами!

Крім особистих консультацій, відвідувачі мали можливість ознайомитися з буклетами та презентаціями по спеціальностях кафедри.