ВІТАЄМО ЯРОСЛАВУ АТАМАНЮК З ОБРАННЯМ НА ПОСАДУ ЗАВІДУВАЧА КАФЕДРИ ГЕОГРАФІЇ ТА ПРИРОДОЗНАВСТВА

Від імені колективу кафедри вітаємо Ярославу Атаманюк з обранням на посаду завідувача кафедри географії та природознавства Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника!
Щиро бажаємо конструктивної роботи, невичерпних сил та успіхів у всіх починаннях! Зичимо Вам великих здобутків, а підґрунтям плідної професійної діяльності на цій посаді хай буде міцне здоров`я, натхненна думка й добре почуття гумору. Хай притаманні Вам завзятість та наполегливість і надалі сприяють піднесенню іміджу нашої кафедри!
Нехай у всіх починаннях Вас супроводжує удача, розуміння та підтримка колег і однодумців, а непроста відповідальна робота приносить задоволення і творчих перемог.
Нехай дружні привітання додадуть Вам життєвої наснаги, а людська шана буде подякою за плідну працю!
Нехай все буде ГЕОГРАФІЯ!