ОБГОВОРЕННЯ ЗМІСТУ ОСВІТНЬОЇ ПРОГРАМИ 106 ГЕОГРАФІЯ З ВИПУСКНИЦЕЮ НАШОЇ КАФЕДРИ

Гарант спеціальності 106 Географія доц. Роман Сливка та доц. Ірина Закутинська обговорили із співробітницею Снятинської районної адміністрації, випускницею кафедри 2016 року Ольгою Косович зміст і структуру нової освітньої програми. Відбувся обмін думками щодо її наповнення вибірковими навчальними дисциплінами, особливо тими, що стосуються моніторингу регіонального розвитку. Обговорено передумови і наслідки реформи адміністративно-територіального устрою, окреслено перспективи працевлаштування  випускників кафедри за спеціальністю 106 Географія. До слова, згідно освітньою програмою   випускник-бакалавр здатний виконувати професійну роботу асистента фахівця з розміщення продуктивних сил та регіональної економіки.