ДОСВІД ЗАСТОСУВАННЯ ГЕОГРАФІЧНИХ ЗНАНЬ У ДІЯЛЬНОСТІ ТУРИСТИЧНОЇ КОМПАНІЇ.

10.11.2020 р. о 10:30 на кафедрі географії та природознавства відбулося «Бінарне лекційне online заняття на тему: «Досвід застосування географічних знань у діяльності туристичної компанії». Зустріч із стейкхолдерами спеціальності «Географія»:  Цюрак Дарія – менеджер з туризму туристичної компанії «Кей», Гречух Марія – директор приватного підприємства «Тропік-тур».  Cпіворганізатори  зустрічі  доц. Р.Р. Сливка, доц. І.І. Закутинська, викл. А.І. Червінський. Дарія поділилася власним досвідом як професійно оперувати географічною інформацією стосовно визначення атрактивності туристичних ресурсів та оцінки туристичного потенціалу країн і регіонів на предмет розвитку спеціальних видів туризму; проаналізувала існуючий туристський потенціал територій щодо здійснення того чи іншого виду туризму; пояснюли зміни якісних і кількісних показників сучасних туристичних потоків. Також стейхолдер підтвердила, що саме знання з географії допомогли їй працевлаштуватися і надалі працювати у туристичні фірмі. Студенти зрозуміли, що в тій чи іншій мірі з географією пов’язані багато корисних й перспективних професій. Тематика лекції викликала інтерес у студентів, про що свідчила жвава дискусія, багато запитань стейкхолдеру щодо особливостей розвитку туристичної діяльності в Україні і світі.

Зустріч відбулася на платформі Zoom. Кількість учасників було 55 осіб.