Про наслідки глобального потепління говорили на ОТБ “Галичина”

10 квітня 2024 р. Наталія Бєлова, заступниця декана Факультету природничих наук, доцентка кафедри географії та природознавства взяла участь в прямому ефірі програми “Про головне в деталях” на ОТБ “Галичина”.

Відбулась цікава та змістовна розмова про стрімке збільшення температур, заходи, які необхідні для протидії змінам клімату та можливі шляхи адаптації до нової реальності.

Йшлося й про світові тенденції глобального потепління, температурні рекорди, які вже зафіксовані на Прикарпатті та про багато іншого, що нині цікавить суспільство.

Запрошуємо переглянути повну версію телеефіру за покликанням:

Дякуємо ведучим за актуальну та потрібну дискусію, а організаторам телеканалу за запрошення!

Україна матиме успіх у майбутньому, коли суспільство швидко та ефективно зможе адаптуватися до змін клімату. Тому надзвичайно важливою стає популяризація екологічних цінностей серед громадян та впровадження сталих практик на всіх рівнях суспільства.